پروژه ستین چیتگر - کارگزاری رسمی

جهت تماس با کارگزاری رسمی پروژه ستین چیتگر میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

مشخصات پروژه ستین

پروژه ستین متعلق به شرکت آرین سازه است که در منطقه 22 (چیتگر)- بلوار اردستانی قرار دارد. مشخصات پروژه عبارتند از:

 • مساحت زمین: 21 هزار مترمربع
 • تعداد طبقات: شامل برج 12 طبقه که هر طبقه دارای 8 واحد می باشد.
 • تعداد واحدها: 1500 واحد
 • متراژ واحدها: متراژ های ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۶۰، ۱۷۰ و ۱۸۰ متر مربعی

شرایط پروژه

 • ثبت پلاک ثبتی زمین پروژه در دفترچه سرمایه گذاری
 • سود ۱۵ درصد بعنوان سود مشارکت
 • انتخاب و تحویل واحد در موعد مقرر
 • در نظر گرفتن ضرر و زیان عدم تحویل واحد در زمان مقرر

** لازم به ذکر است افزایش هزینه ساخت، مطابق نرخ تورم قیمت مصالح و افزایش دستمزد ساخت و بر اساس شاخص سازمان برنامه و بودجه قیمت رسمی بازار خواهد بود. لذا اقساط اعلامی به صورت علی الحساب خواهد بود.

اقساط اعلامی شرکت

در جدول زیر تمامی واریزی های مربوط به پروژه ستین چیتگر اعم از پیش پرداخت و اقساط به همراه اطلاعات دیگری نظیر موقعیت مکانی، متراژ واحدها، امکانات پروژه و… آمده است.

توجه داشته باشید شماره حسابهای مربوط به تعاونی مشخص شده است فلذا از واریز وجه به حسابهای دیگر تحت عناوین مختلف جدا خودداری فرمایید.

جدول اقساط اعلامی پروژه ستین که بر طبق آن اعضای تعاونی ملزم به پرداخت اقساط خواهند بود

قیمت پروژه ستین چقدر است؟

در خصوص قیمت پروژه ستین ذکر این نکنه مهم است که تمامی نماینده های این پروژه (که زیر مجموعه کارگزاری رسمی هستند) ملزم به رعایت قیمت دقیق و مصوب اعلام شده توسط شرکت آرین سازه هستند.

این قیمت برای متراژهای مختلف پروژه متفاوت است که به شرح ذیل می باشد:

 • متراژ 60 متری: پیش پرداخت 300 میلیون و اقساط ماهیانه 10 میلیون تومان – قیمت تمام شده 870 میلیون (هر مترمربع 14/5 میلیون)
 • متراژ 90 متری: پیش پرداخت 450 میلیون و اقساط ماهیانه 15 میلیون تومان – قیمت تمام شده 1 میلیارد 305 میلیون تومان (هر مترمربع 14/5 میلیون)
 • متراژ 120 متری: پیش پرداخت 595 میلیون و اقساط ماهیانه 20 میلیون تومان – قیمت تمام شده 1 میلیارد 740 میلیون تومان (هر مترمربع 14/5 میلیون)
 • متراژ 150 متری: پیش پرداخت 775 میلیون و اقساط ماهیانه 25 میلیون تومان – قیمت تمام شده 2 میلیارد 225 میلیون تومان (هر مترمربع 14/8 میلیون)
 • متراژ 160 متری: پیش پرداخت 845 میلیون و اقساط ماهیانه 26 میلیون و 500 تومان – قیمت تمام شده 2 میلیارد 386 میلیون تومان (هر مترمربع 14/9 میلیون)
 • متراژ 170 متری: پیش پرداخت 915 میلیون و اقساط ماهیانه 28 میلیون تومان – قیمت تمام شده 2 میلیارد 529 میلیون تومان (هر مترمربع 14/9 میلیون)
 • متراژ 180 متری: پیش پرداخت 995 میلیون و اقساط ماهیانه 30 میلیون تومان – قیمت تمام شده 2 میلیارد 700 میلیون تومان (هر مترمربع 15 میلیون)

درباره آرین سازه و کارگزاری رسمی آن

شرکت آرین سازه در سال ۱۳۸۴ با اعتماد مؤسسین و مدیران به حضور نیروهای متخصص و متعهد، در قالب مجموعه ای توانمند و در جهت تاثیرگذاری مثبت در عرصه عمران و صنعت کشور عزیزمان ایران تاسیس گردید.

ساخت صدها هزار متر مربع ابنیه پروژه های اداری، درمانی، ورزشی، مسکونی و آموزشی در بیش از ۱۳ سال فعالیت شرکت آرین سازه، نشان از توان بالای فنی و مالی این مجموعه دارد. آرین سازه، همواره در حال تحقیق و توسعه ارتقاء توان فنی و نیروی انسانی متعهد و تجهیزاتی خود در زمینه های اجرایی بوده است.

حاصل همه موارد فوق اخذ رتبه ۱ در رشته ابنیه، رتبه ۳ تاسیسات و تجهیزات و رتبه ۵ آب و راه، از سازمان برنامه و بودجه کشور و پایه یک حقوقی انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی، توسط این شرکت بوده است.

همانطور که می دانید هر شرکت تعاونی که اقدام به ساخت پروژه های مسکونی و… می نماید، شرکتی مورد اعتماد و پر توان را به عنوان کارگزار رسمی خود اعلام می نماید که بحث فروش واحدهای مسکونی را انجام دهد و در واقع دفتر فروش این پروژه تلقی می شود.

آرین سازه در سال 1399 به دنبال کلید خوردن پروژه ستین و شروع مطالعات اولیه آن، ما (ملک استار) را به عنوان کارگزاری رسمی پروژه ستین انتخاب نمود و فرآیند پیش فروش پروژه را به دست جوانان و متخصصان کارآزموده سپرد.

مجموعه ما با به خدمت گرفتن جمعی از جوانان کوشا و افراد با تجربه در زمینه بلوک و پروژه های ساختمانی گروهی را تشکیل داده که با تجمیع تحصص و توان این افراد بر آن شدیم تا فرآیند فروش پروژه ستین را به دست بگیریم و به عنوان کارگزار رسمی پروژه ستین شناخته شویم.

کارگزار رسمی پروژه ستین تمام مراحل فروش واحدها اعم از ثبت نام، عقد قرارداد، دفترچه اقساط و … بر عهده دارد.

نحوه پیش فروش ستین

روند پیش فروش واحدهای مسکونی این پروژه بصورت واریزی اولیه+امتیاز در ابتدای امر و سپس پرداخت اقساط تا تحویل واحدها می باشد.

در نظر داشته باشید که 15درصد سود  مشارکت برای سرمایه گذاران عزیز در نظر گرفته است.

همان ابتدای عضویت در تعاونی، قراردادی شامل 30 بند که در آن جریمه تاخیر در تحویل، تعهد تحویل سند بعد از ساخت و تعیین قیمت ساخت طبق شاخص سازمان برنامه و بودجه روشن شده و مانند پروژه های دیگر نامشخص و یا بر اساس تورم نانوشته و دلخواه نمی باشد.

مزایای پیش فروش بصورت مستقیم از طریق کارگزاری رسمی پروژه ستین عبارتند از:

 • ضمانت دریافت قرارداد اصلی و ممهور توسط کارگزاری رسمی
 • پایین ترین قیمت در طول اجرای پروژه و قبل از دست به دست شدن حق امتیاز (به عنوان صاحب دست اول امتیاز)
 • تضمین صحت سابقه قرارداد خریداری شده (اعم از واریزی به موقع اقساط، تسویه حساب بروز و…)
 • ارائه خدمات و مشاوره در مراحل بعدی پروژه

امکانات پروژه ستین

این پروژه با بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته که توسط جذابیت اصلی کلان شهر تهران احاطه شده است.
در شمال کوه هاي زیباي تهران و پارك هزار و یک شهر در شرق پروژه پارك بزرگ چیتگر و باغ گیاهشناسی و مجموعه بام لند و دریاچه چیتگر و همچنین با فاصله زمانی کوتاه با بازار بزرگ ایران مال از دیگر جذابیت هاي این پروژه میتوان به دسترسی آسان به بزرگراه تهران – کرج و توبان هاي همت و حکیم اشاره کرد:

 • سالن ورزشی
 • سالن اجتماعات
 • لابی مجلل
 • فضای آموزشی/ مهدکودک
 • استخر / سونا
 • 3 لاین آسانسور
 • و…

زمان تحویل: 48 ماه (چهار سال) تضمین شده است.

همانطور که ذکر شد، درصورت تاخیر در تحویل واحدهای مجتمع مسکونی ستین، بنا به بند ذکر شده در مفاد قرارداد ضرر و زیان تاخیر محاسبه خواهد شد. در واقع تحویل بعد از 48 ماه مشمول ضرر و زیان و جریمه دیرکرد خواهد بود.

مزایای پروژه ستین نسبت به دیگر پروژه ها

تضمین قرارداد

 • تضمین موعد تحویل و جریمه دیرکرد
 • تضمین دریافت سند بعد از تحویل پروژه
 • در صورت افزایش قیمت ساخت تنها ملاک شاخص سازمان برنامه و بودجه میباشد نه افزایش دلخواه
 • خرید قطعی متراژ (شما به طور مثال 90 متر مسکونی می خرید نه صرفاً سهام 90 متری)

سابقه کارفرما

سابقه کاری سازنده را بررسی کرده و با اطمینان خاطر سرمایه گذاری کنید. از نمونه کارهای آرین سازه

 • پروژه پدافند هوایی ارتش 32 طبقه ( شهرک چیتگر )
 • پروژه پدافند هوایی ارتش 40 طبقه ( شهرک چیتگر )
 • پروژه کانتراست مال 23 طبقه 176 واحدی
 • پروژه آبشار 4 برج 21 طبقه
 • پروژه پردیس شرق

قرارداد قطعی

در قرارداد شما پلاک ثبتی دقیقی ذکر خواهد شد که مشخص می کند شما دقیقا در امتیاز کدام پروژه عضو شده اید و مانند پروژه های دیگر اختیار اینکه تعاونی به شما در تحویل پروژه 2 ساله واحد می دهد یا 5 ساله، سلب خواهد شد و تعاونی موظف به انجام تعهد ذکر شده می باشد .

سود مشارکت در پروژه

تخصیص سود مشارکت تا پیش از این در پیش خریدکنندگان خودرو رایج بوده و کمتر پروژه ی ساختمانی به سرمایه گذاران خود سود مشارکت اختصاص می داد. این اطمینان در پروژه ستین به جهت برنامه ریزی صحیح پیرامون مراحل ساخت و اجرا امکان تخصیص 15 درصد سود مشارکت بابت سرمایه گذاری در پروژه ستین به اعضا پرداخت خواهد شد.

یک تیر و دو نشان

این پروژه بطور مشترک هم هدف سرمایه گذاری و هم هدف صاحب خانه شدن را دنبال می کند یعنی اطمینان از تحویل به موقع واحدها برای افرادی که می خواهند صاحب خانه شوند و سرمایه کنونی آنها کفاف خرید ملک در تهران را به آنها نمی دهد و همچنین رشد سریع قیمت در بازه ی کوتاه به همراه سود مشارکت برای افرادی که به فکر سرمایه گذاری از طریق پیش خرید هستند.

نکته قابل توجه

نکته ایی که باید به آن توجه کرد این است که در پروژه های دیگر شما با خرید امتیاز در واقع فقط عضویت تعاونی رو دریافت می کنید و اختیار اینکه در پروژه 5 سال آینده صاحب واحد می شوید یا پروژه ای که تحویل آن 2 سال دیگر است در اختیار تعاونی می باشد، اما در این پروژه ثبت پلاک ثبتی در قرارداد شما بطور مشخص عضویت شما را در همین پروژه ثبت می کند.

سوالات متداول

 1. شرایط 15 درصد سود مشارکت پروژه ستین چگونه است؟
  به مبلغی که سرمایه گذار محترم بابت خرید امتیاز پرداخت می کند در هنگام انتخاب واحد 15 درصد سود تعلق می گیرد. این در صورتی است که سرمایه گذار محترم امتیاز خود را تا زمان تحویل واگذار نکند.
 2. آیا پروژه ستین دارای خسارت تاخیر است؟
  بله دارای خسارت تاخیر می باشد و در صورت تاخیر در تحویل پروژه بعد از موعد مقرر شده در قرارداد این خسارت محاسبه و لحاظ می گردد. تمامی موارد در دفترچه طلایی ذکر می شود.
 3. عداد واحدها چگونه است؟
  اگر مبنای محاسبه واحد 60 متری باشد یعنی واحد 180 متری، 3 واحد 60 متری محاسبه شده باشد در مجموع بیشتر از 2000 واحد 60 متری ساخته می شود.
 4. امتیاز چیست؟
  حق عضویت در پروژه های در حال ساخت که قابل خرید و فروش می باشد را امتیاز می گویند.
 5. ارزش گذاری امتیاز پروژه های مختلف به چه عواملی بستگی دارد؟
  پیشرفت فیزیکی پروژه – میزان عرضه و تقاضا – اعتبار و سابقه ی سازنده – موقعیت مکانی و امکانات پروژه
 6. پیش فروش امتیاز چیست؟
  حق عضویت اعضای یک پروژه که قابل خرید و فروش بوده و در دفتر سازنده نقل و انتقال انجام می شود و تاریخ تحویل پروژه مشخص می باشد.
 7. قیمت های اعلام شده قطعی می باشد یا علی الحساب؟
  قیمت ساخت در پروژه ستین در قرارداد درج شده است و به صورت قطعی می باشد و هر گونه تغییر منوط به تغییر شاخص سالانه سازمان برنامه و بودجه برای مراحل باقی مانده می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.
 8. چه زمانی پروژه تحویل داده می شود؟
  48
  ماه از استارت پروژه
 9. آیا هنوز فرصت ثبت نام هست؟
  بله. جهت پذیره نویسی به شماره تلفن 09120739534 تماس حاصل فرمایید.
 10. پاسخگوی ضرر و زیان چه کسی می باشد؟
  شرکت آرین سازه و تعاونی توسعه ساخت به مدیر عاملی آقای عبدی پاسخگوی شما خواهد بود.
 11. بعد از پیش پرداخت اول و دوم آیا ممکن هست که طلب پول بیشتری به جز اقساط کنند؟
  در مورد افزایش قیمت ساخت هم بر اساس شاخص سازمان برنامه و بودجه در صورت تغییر اعمال می گردد.
 12. اهداف تاسیس پروژه ستین چیست؟
  از اهداف تاسیس پروژه ستین می توان به عرضه مسکن به تمامی مردم با پایین ترین قیمت منطقه و سکونتی متفاوت در منطقه 22 اشاره کرد که می تواند خاطرات خوشی برای شما و خانواده تان رقم بزند.
 13. مراحل اجرایی پروژه ستین چگونه است؟
  پروژه لوکس و مجلل ستین در اردیبهشت سال 1400 استارت خورده و در بازه زمانی 3/5 ساله اتمام و تحویل خریدار خواهد شد. از نکات قابل توجه به این پروژه عظیم می توان به موقعیت مکانی فوق العاده اشاره کرد.

عکس های پروژه:

 

نقشه و پلان واحد ها

متریال مصرفی در سازه پروژه

ویدیوهای پروژه ستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫3.5/5 ‫(2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *