پروژه پلازا

جهت تماس با کارگزاری رسمی پروژه پلازا می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

پروژه پلازا یکی از پروژه های مسکونی جدید منطقه 22 تهران است که در محدوده مروارید شهر در مجاورت پروژه های بزرگی چون برج های رومنس در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع توسط شرکت سازنده انبوه سازان عمارت ایرانیان مراحل آغازین ساخت خود را آغاز کرده است. این پروژه دارای 4 برج 13 طبقه است که واحد های 90، 110 و130 متری را شامل می شود. لازم به ذکر است پلازا دارای پلاک ثبتی به شماره 4/1383 می باشد.

مشخصات پروژه بیسموت

اسم سازنده: انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان

اسم تعاونی: انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان

کاربری پروژه: مسکونی

تعداد طبقات: 13 طبقه

تعداد برج ها: 4 برج

متراژ واحد ها: واحد های 90 و 110 متری دارای 2 خواب و واحد های 130 متری 3 خواب

مساحت کل زمین: 7000 مترمربع

موقعیت مکانی پروژه: مروارید شهر بلوار اردستانی خیابان دانش غربی

زمان تحویل پروژه: سال 1404

توضیحات: در هر برج 13 طبقه، 9 طبقه مسکونی و 2 طبقه پارکینگ ساخته خواهد شد. علاوه بر آن یک طبقه لابی برای هر برج در  نظر گرفته شده است.

تصویر پروژه پلازا

امکانات پروژه پلازا

در این پروژه امکانات رفاهی و سازه ای متعددی برای ساکنین در نظر گرفته شده که هر کدام به نوبه ی خود ارزش این برج ها را چندین برابر کرده و خریداران را برای سرمایه ترغیب می نماید. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ساخت استاندارد برج ها به صورت اصولی و ایجاد سازه های مقاوم ضد زلزله
  • در نظر گرفتن پارکینگ و انباری اضافی برای رفاه حال ساکنین و مهمانان آنها
  • سیستم اطفا حریق استاندارد
  • سالن های ورزشی و بدنسازی مدرن در هر برج
  • سالن کنفرانس
  • استخر و سونا و جکوزی
  • مهدکودک
  • بخش های خدماتدر نظر گرفتن تراس های بزرگ و زیبا
  • وجود اینترنت مرکزی
  • روف گاردن 4 فصل و…

موقعیت مکانی پروژه پلازا

تصویرلوکیشن پلازا

آدرس پروژه

مروارید شهر بلوار اردستانی خیابان دانش غربی

تصویربزرگراه اطراف پلازا

دسترسی به جاده های اصلی

جاده ها و مسیرهای اصلی در اطراف پروژه عبارت اند از: بزرگراه شهید همت- بزرگراه شهید خرازی- اتوبان شهیدهمدانی - آزادراه تهران کرج

مراکز مهم رفاهی-گردشگری اطراف

اماکن تجاری-گردشگری اطراف پروژه عبارت اند از: دریاچه و پارک چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر، بام لند و...

تصویرایستگاه مترو

دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی

نزدیک ترین خطوط مترو به برج های پلازا مترو وردآورد و چیتگر می باشد.

سازنده پروژه پلازا

شرکت انبوه سازان عمارت ایرانیان که اخیرا ساخت پروژه عظیم برج های پلازا در منطقه 22 تهران را عهده دار است در سال 1393 بنیان گذاری شده و البته ماهیت تعاونی ندارد. این مجموعه با مدیریت فعال و هوشمند آقای محسن فیروزس اداره می شود که رئیس هیئت مدیره فهیمه شفق نیز می باشد.

رزومه درخشان این شرکت سازنده و ساخت پروژه های موفق تجاری-اداری-مسکونی موفق نشان از اعتبار این مجموعه است و خریداران می توانند با خیال آسوده به این شرکت اعتماد کرده و سرمایه خود را به آنها به امانت بسپارند.

تصویر پروژه پلازا

امتیاز پروژه پلازا

در پروژه برج های پلازا شرایط خرید امتیاز و شرکت در پذیره نویسی به این صورت است که خریدار یا سرمایه گذار می بایست پس از مراجعه به کارگزاری های معتبر شرکت سازنده از جمله کارگزاری ملک استار  اطلاعات لازم از نحوه خرید امتیاز پروژه را کسب نموده و پس از ثبت نام در پذیره نویسی نسبت به پرداخت هزینه ی پروژه طبق شرایطی که در ادامه ذکر می کنیم اقدام کند.

هزینه زمین و جواز و تراکم متری 5 میلیون تومان می باشد که خریدار موظف است آن را طی مدت 4 ماه بپردازد.

هزینه ساخت نیز متغیر است چرا که پروزه هنوز شروع به ساخت نکرده و در مراحل ابتدایی خرید زمین و کسب جواز ساخت قرار دارد اما این مبلغ نیز به صورت حدودی متری 7 میلیون تومان تخمین زده می شود.

جدول شرایط پرداخت پروژه

پیشرفت و آینده پروژه پلازا

همانطور که پیشتر ذکر کردیم این پروژه هنوز شروع به ساخت نکرده و در مراحل ابتدایی برای کسب جواز ساخت قرار دارد اما پیش بینی می شود با توجه به پروژه های بزرگ و معتبر منطقه مروارید شهر مانند پروژه رومنس که همگی در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارند استارت ساخت این پروژه نیز بزودی زده شود. با نگاهی به پروژه های بزرگ اداری-تجاری-مسکونی در منطقه 22 مثل ایران مال، هزارو یک شهر، بام لندو.. روز به روز به قیمت و ارزش  املاک این ناحیه از تهران می شود لذا پروژه های چیتگر مثل برج های پلازا که در مرحله پذیره نویسی هستند می توانند گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری توسط افراد به شمار روند و در آینده ای نزدیک سود قابل ملاحظه ای را برای خریداران خود به ارمغان آورد.

زمان تحویل پروژه پلازا

به صورت تقریبی تخمین زده می شود که این پروژه در سال 1404 به خریداران و مالکین تحویل داده شود.

وام پروژه پلازا

همانطور که شرکت سازنده پلازا اعلام کرده پس از پیشرفت 30 درصد از مراحل ساخت پروژه به آن وام تعلق می گیرد. 

لازم به ذکر است که وام این پروژه قطعی و تضمین شده از سوی سازندگان نیست و با توجه به آن که در طول مراحل ساخت حتمی می شود لذا شرکت سازنده هیچ تعهدی در قبال پرداخت آن نخواهد داشت و خریداران باید منتظر بمانند تا پروژه به مرحله ای از ساخت برسد و سپس تکلیف وام آن روشن خواهد شد.

تصویر وام پروژه پلازا

کارگزاری رسمی پروژه پلازا

خریداران و سرمایه گذارانی که قصد ثبت نام در پروژه پلازا را دارند می توانند برای خرید امتیاز و شرکت در پذیره نویسی این پروژه به کارگزاری رسمی و مورد تأیید شرکت سازنده برج های پلازا یعنی کارگزاری ملک استار مراجعه نمایند. این کارگزاری با دارا بودن رزومه ای موفق در زمینه فروش پروژه های معتبر منطقه 22 و سال ها تجربه در این زمینه به خوبی می تواند خریداران و سرمایه گذاران را در خریدی امن و مطمئن یاری نماید.

مشاوره آرین سازه

راه های ارتباطی

شماره تماس

09120739534

پروژه‌ها
ساخت برترین‌ها

پرفروش‌ترین پروژه‌های ملک استار

‫0/5 ‫(0 نظر)