امروزه با توجه به بالاتر رفتن نرخ مسکن، بسیاری از مردم برای خرید ملک مورد نظر خود به دنبال شرایط فروش اقساطی در منطقه ۲۲ تهران هستند و به دنبال این هستند که با کمترین قیمت ممکن و میزان اقساط مناسب بتوانند ملک مورد نظر خود را خریداری نمایند. شرایط فروش اقساطی آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران امروزه بسیار متنوع است، به صورتی که تعاونی های مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند، هر یک میزان پیش پرداخت و اقساط متنوعی را برای کار خود در نظر می گیرند.

اگر شما هم در شرایط ملک و مسکن این روزها به دنبال راهی برای خرید اقساطی آپارتمان هستید، خواندن این مقاله را که در آن به اجمال به برخی از پروژه ها و شرایط منحصر به فرد آنها اشاره شده است را به شما توصیه می کنیم.

شرایط فروش اقساطی آپارتمان ستین در منطقه ۲۲ تهران

یکی از آپارتمان هایی که در منطقه ۲۲ تهران به صورت اقساطی به فروش رسیده است، آپارتمان ستین است. این پروژه هم اکنون در مرحله پیش نویس قرار دارد و شرایط اقساطی آن نسبت به متراژ پروژه ها متفاوت است. شرایط پروژه ستین کاملا عاقلانه در نظر رفته شده است، به صورتی که پیش خریداران این پروژه می توانند در مورد شرایط و امکانات پروژه ستین آسوده خاطر باشند.

مبلغ پیش پرداخت پروژه ستین بر اساس متراژ واحدها از حدود ۲۹۰ میلیون تومان شروع و تا ۹۲۰ میلیون تومان ادامه دارد که در طی این پیش فروش واحدهای ۶۰ تا ۱۸۰ متری به دست خریداران می رسد. اعتبار این قیمت ها به دلیل عدم ثبات قیمت ها در بازار تنها تا حدود دو هفته است و بعد از این مدت برای پیش خریداران جدید، قیمت های جدیدتری در نظر گرفته می شود.

امکانات پروژه ستین

شرایط فروش اقساطی آپارتمان پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش از جمله پروژه های دولتی است که نسبت به پروژه ستین از قیمت نسبتا پایین تری برخوردار است. در زمان پیش فروش این آپارتمان ها قیمت تمام شده هر متر آپارتمان در حدود ۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود و اقساط آپارتمان نیز بر همین مبنا پرداخت می شدند، اما با توجه به اینکه تاریخ تحویل این پروژه تا سال ۱۴۰۱ تخمین زده شده است، به احتمال قوی قیمت تمام شده پروژه بیشتر از قیمت تخمین زده شده در ابتدای امر است.

در حال حاضر تمامی سهام این پروژه به صورت پیش فروش در اختیار پیش خریداران قرار گرفته اند، اما هر یک از این پیش خریداران می تواند به صورت مستقل سهام خود را به فردی دیگر واگذار نماید و در این صورت فرد دوم می تواند با توجه به شرایط سهام را خریداری نموده و اقساط را طبق جدول زمان بندی پرداخت کند.

پروژه تجاری- اداری- مسکونی افرا

این پروژه یکی از پروژه هایی است که زیر نظر مرزبانی ناجا احداث گردیده است. یکی از مهم ترین ویژگی های پروژه افرا را می توان در جدا بودن ورودی واحدهای اداری از واحدهای مسکونی دانست. در این پروژه تعداد ۶ طبقه زیرزمین وجود دارد که ظرفیت گنجایش حدود ۵۶۴ خودرو را داراست.

شرایط فروش اقساطی این آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران به این صورت است که هم اکنون پیش فروش این آپارتمان نیز مانند پیش فروش آپارتمان های پدافند هوایی به اتمام رسیده است، اما همچنان می توان این پروژه را با قرارداد محضری از خریداران قبلی خریداری نموده و سایر اقساط آن را مطابق با جدول زمان بندی به دست تعاونی سازنده آن رساند.

شرایط فروش اقساطی پروژه مرجان

پروژه مرجان یکی دیگر از پروپه های فعال در منطقه ۲۲ تهران است که زیر نظر تعاونی مسکن ارتش احداث گردیده است. در این پروژه نیز شرایط پرداخت اقساطی برای خریداران فراهم شده است. این پروژه را می توان یکی از پروژه های نسبتا موفق در منطقه ۲۲ تهران دانست که تمام ملک های آن در پیش فروش سال گذشته، پیش فروش شده اند.

در گذشته مبلغ پیش پرداخت برای این پروژه بسته به متراژواحدها بین ۱۱۱ تا ۱۸۰ مبلبون تومان در نظر گرفته شده بود، البته اگر هم اکنون فردی بخواهد این پروژه را از پیش خریدارار قبلی تحویل بگیرد، نرخ پیش پرداخت به نرخ روز محاسبه خواهد شد و قیمت اقساط نیز مسلما بالاتر رفته اند.

کلام آخر

امروزه تمامی پروژه هایی که به صورت پیش فروش در اختیار خریداران قرار می گیرند، دارای شرایط فروش اقساطی مربوط به خود هستند، اما با توجه به اینکه در حال حاضر تعاونی هایی مانند تعاونی مسکن سپاه تهران و تعاونی مسکن ارتش تهران اقدام به پیش نویس برای پروژه های مختلف نمی کنند، هم اکنون تنوع این پروژه ها کمتر شده است، اما پیش بینی می شود در سال ۱۴۰۱ مجددا این تعاونی ها اقدام به پیش فروش آپارتمان نموده و شرایط پروژه ها متنوع تر شوند.

شرایط فروش اقساطی آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران در ابتدای امر و ابتدای شروع پیش فروش به صورت کامل بررسی می شود و در ابتدا تعداد اقساط و قیمت واقعی اقساط به سمع و نظر پیش خریداران می رسد، اما مسئله ای که در این میان وجود دارد، این است که این اقساط به دلیل نوسانات ممکن است بالاتر و یا پایین تر بروند و خریداران باید به این مورد دقت کنند که در صورت بالاتر رفتن هزینه اقساط باید توان مالی پرداخت این اقساط را داشته باشند.

امیدواریم خواندن این مقاله که در آن به شرایط فروش اقساطی آپارتمان در منطقه ۲۲ اشاره شد، به شما در زیمنه خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ کمک کرده و راه شما را برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران مسطح کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.