امروزه خرید امتیاز چیتگر به عنوان یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران به شمار می رود و باعث حفظ سرمایه می شود، اما یکی از مقولاتی که در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زمان مناسب برای خرید و فروش امتیاز چیتگر می باشد.

اگر امتیاز در زمانی معقول و منطقی خریداری شود و یا به فروش برسد، می توان رشد چند برابری سرمایه را مشاهده نمود، به علاوه از کلاهبرداری در پروژه چیتگر که یکی از راه های کلاهبرداری در این منطقه است، جلوگیری کرد.

در این مقاله قصد داریم به زمان مناسب خرید و فروش امتیاز چیتگر بپردازیم، بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری مطمئن در منطقه ۲۲ تهران هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.

زمان مناسب برای خرید و فروش امتیاز چیتگر از یک شرکت خاص

در بعضی از موارد ممکن است افراد با شرکتی خاص در زمینه خرید و فروش امتیاز همکاری کنند، این شرکت ها ممکن است از جمله شرکت های تعاونی و یا شرکت های خصوصی باشند که در منطقه ۲۲ تهران به کار و فعالیت می پردازند.

در مورد شرکت های خصوصی و یا تعاونی دقت به این نکته الزامی است که در اکثر موارد باید در مورد تعاونی هایی که اولین پروژه خود را استارت می زنند، محتاط بود. برای مثال فرض کنید یک شرکت تعاونی که اولین بار است در زمینه ساختمان سازی و یا در منطقه ۲۲ تهران کار می کند، پروژه ای را برای پیش فروش به شما ارائه می دهد، در این زمان باید کاملا محتاط بود زیرا تعاونی هایی که عقبه و تجربه خوبی ندارند، نمی توانند کارهای مسمر ثمری به شما ارائه نمایند، به علاوه ممکن است در دام کلاهبرداری بیفتید.

در این گونه موارد زمان مناسب برای خرید و فروش امتیاز چیتگر وجود ندارد و بهتر است از سرمایه گذاری در این تعاونی ها پرهیز گردد، اما اگر پیشنهاد آنها شگفت انگیز و ویژه بود و به خرید امتیاز ترغیب شدید، سعی کنید خرید امتیاز را به دیرترین زمان ممکن موکول کنید و در این زمان با استعلام تعاونی مسکن چیتگر و آشنا شدن با مدیران آن اطلاعات خود را تقویت کنید.

در مورد تعاونی ها و شرکت های شناخته شده و معروف در منطقه ۲۲ تهران می توان گفت خرید امتیاز در این شرکت ها بهتر است در اسرع وقت انجام گردد، زیرا با گذشت زمان ممکن است مبلغ پیش پرداخت و اقساط بیشتر شود و سرمایه گذاری برای شما سخت تر شود.

بحبوحه ی بازار مسکن

در برهه زمانی کنونی تشنج های بسیار زیادی در بازار مسکن وجود دارد و در منطقه ۲۲ تهران، هر مسکنی قیمت مخصوص به خود را دارد که صرفا توسط خود فروشنده تعیین می گردد. بحبوحه ی بازار مسکن به اندازه ای است که حتی ممکن است قیمت یک ملک روز به روز تعیین گردد.

اگر بخواهیم به زمان مناسب برای خرید و فروش امتیاز چیتگر در این زمان اشاره کنیم، در این مورد دقت به این نکته الزامی است که هرچند نمی توان روی مسکنی با قیمت بسیار بالا و قیمت غیر منطقی سرمایه گذاری نمود، اما در این زمینه باید به قیمت بسیار پایین ملک نیز شک کرد.

این پریشانی بازار باعث آسیب دیدن بسیاری از افرادی شد که در حدود دو سال اخیر امتیاز را با پرداخت پیش پرداخت خریداری نموده بودند و هم اکنون در پی پرداختن اقساط هستند، زیرا تعداد اقساط و مبلغ آنها به مراتب افزایش پیدا کرد و همین موضوع باعث ضرر دیدن آنها شد.

به صورت کلی با نگاهی اجمالی به شرایط کنونی بازار مسکن می توان گفت احتمال ثبات قیمت ها و یا شیب صعودی بسیار کم تا یک سال آینده وجود دارد، اما ممکن است این شیب هر لحظه بیشتر شود و باعث آسیب دیدن صاحبان امتیاز گردد، اما این شیب صعودی هرگز به اندازه صعود قیمت مسکن در دو سال اخیر نخواهد بود.

بحبوحه قیمت مسکن

با تمام این تفاسیر زمان مناسب خرید و فروش در چیتگر چه زمانی است؟

با تمام تفاسیری که در بالا به آنها پرداخته شد، به صورت کلی توصیه می شود هر زمان که میزان سرمایه مناسب برای این کار را در دست داشتید، نسبت به خرید امتیاز چیتگر اقدام نمایید، زیرا طبق پیشبینی کارشناسان بازار مسکن احتمال پایین تر آمدن قیمت مسکن در حدود ۱۰ درصد است، در حالی که ۹۰ درصد گمان می رود قیمت مسکن ثابت بوده و یا بالاتر رود و بهترین زمان برای فروش را نیز می توان بعد از آماده شدن واحد به صورت کامل عنوان نمود، زیرا در این زمان می توانید واحد مورد نظر خود را با قیمتی برابر صد الی ۱۵۰ میلیون بیشتر از مبلغ پرداختی به فروش برسانید، اما در این زمینه بهتر است به نکات زیر نیز دقت گردد:

کلام آخر

زمان مناسب برای خرید و فروش امتیاز چیتگر کاملا به شخص بستگی دارد، اما توصیه می شود اگر تعاونی های معتبر امتیازی را برای فروش در اختیار شما قرار دادند، در صورت داشتن توان مالی از سرمایه گذاری دریغ نکنید و در کمترین زمان ممکن سرمایه گذاری خود را در این حوزه سودآور انجام دهید.

فروش امتیاز چیتگر نیز کاملا به نظر شخصی هر فرد بستگی دارد، اما به صورت کلی اگر هدف شما از این کار افزایش سرمایه است، بهتر است بعد از به پایان رسیدن کار واحد و تحویل آن امتیاز خود را به فروش رسانده و مجددا امتیاز جدیدی خریداری نمایید، اما اگر هدف شما سکونت در واحد است، بهتر است واحد خود را طی ۵ الی ۱۰ سال استفاده نموده و قبل از از کلنگی شدن واحد و کاهش قیمت آن را به فروش برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *