پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران به دلیل پر رونق بودن منطقه ۲۲ در سال های اخیر، مشتریان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، اما در این میان چیتگر مهم ترین و بهترین محله منطقه ۲۲ تهران شناخته می شود و بسیاری از افراد به فکر خرید پروژه های پیش فروش در چیتگر هستند.

پروژه های پیش فروش در چیتگر در سال های اخیر به بالاترین میزان خود رسیده اند و مشتریان بسیار زیادی از سراسر نقاط ایران و خرید ملک در این منطقه جذب شده اند. اگر شما هم  به فکر خرید ملک در منطقه ۲۲ تهران هستید، به شما خواندن این مقاله را که در آن به پروژه های پیش فروش در چیتگر اشاره شده است را توصیه می کنیم.

معرفی پروژه های پیش فروش در چیتگر

به صورت کلی پروژه های پیش فروش در چیتگر در دو دسته کلی قرار می‌گیرند که عبارتند از:

  1. پروژه های مسکونی: برخی از پروژه های پیش فروش در منطقه ۲۲ تهران در دسته پروژه های مسکونی قرار دارند.   پروژه مسکونی همانطور که از نامش پیداست به ملک هایی گفته می شود که برای زندگی و سکونت احداث شده اند. عکس از پروژه های پیش فروش در چیتگر در دسته پروژه های مسکونی قرار دارند و تنها تعداد محدودی پروژه های تجاری هستند.
  2. پروژه های تجاری: در بعضی از موارد املاک تجاری را برای پیش فروش در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. با توجه به اینکه منطقه ۲۲ تهران امروزه بسیار پررونق شده است و  به یکی از مراکز توریستی تبدیل شده است، سرمایه گذاری در پروژه های تجاری مانند مغازه ها و واحدهای تجاری، یکی از سرمایه گذاری های مناسب در این منطقه است.

 

 پروژه های پیش فروش مسکونی در چیتگر

پروژه های مسکونی هموراه و در طول زمان های مختلف مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می داده اند. پروژه های مسکونی اطراف دریاچه چیتگر نسبت به پروژه های اداری و تجاری تعدد بیشتری دارند. در این قسمت از مقاله به برخی از این پروژه ها اشاره می کنیم:

پروژه ستین

یکی از مهم ترین پروژه های مسکونی منطقه ۲۲ تهران که هم اکنون در مرحله پیش فروش قرار دارد، پروژه ستین است. این ساختمان به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی دریاچه چیتگر و پارک ملی گیاهشناسی دارای آب و هوایی عالی و دلنشین است و هوای آن در تمامی فصل های سال مطبوع است.

پروژه ستین را از همه نظر می توان پروژه ای فول امکانات دانست. از جمله امکانات این پروژه می توان به ۳ لاین آسانسور، مهد کودک، فضای سبز، زمین ورزشی و … اشاره نمود و تمامی امکانات پروژه ستین به بهبود فضا کمک می کند.

با توجه به شرایط پروژه ستین خرید ملک مسکونی در این پروژه بسیار سودمند است، زیرا در این پروژه می توانید واحدهایی ۶۰ متری تا ۱۸۰ متری را بنابر توان مالی خود خریداری نمایید، به علاوه به دلیل مشارکت در پیش فروش قیمت تمام شده ملک پیش خرید شده برای متقاضیان بسیار مناسب خواهد بود.

در پرداخت اولیه برای پذیره نویسی پروژه ستین، متقاضیان باید مبلغ ۲۵۵ میلیون پرداخت نمایند و همچنین سود مشارکت ۱۵ درصدی برای متقاضیان در نظر گرفته است. با توجه به اینکه این پروژه دارای کارت طلایی ضمانت تحویل در موعد قرارداد است، در صورت دیرکرد متقاضیان می توانند مبلغ خسارت خود را پس بگیرند.

پروژه پدافند هوایی

پروژه پدافند هوایی یکی دیگر از پروژه های پیش فروش در چیتگر است که تحت نظر پدافند هوایی ارتش احداث گردیده است، واحدها موجود در این پروژه مانند پروژه ستین شیک و لاکچری نیستند، اما این پروژه نیز دارای امکانات مناسبی است و به دلیل قیمت نسبتا مناسب مشتریان مخصوص به خود را دارد.

این پروژه در ۳۲ طبقه و ۵۶۰ واحد به احداث و بهره برداری رسیده است که تمامی واحدها مسکونی می باشند. به دلیل قرارگیری پروژه در ضلع غربی دریاچه چیتگر، موقعیت مکانی این پروژه را می توان عالی و درجه یک دانست.

از جمله امکانات پروژه پدافند هوایی ارتش می توان به لابی من، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، بالکن، خروجی اضطراری و … اشاره نمود.

پروژه آبشار

پروژه آبشار متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی است و کارفرمای آن تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش است. این پروژه به دلیل قرارگیری در قسمت شمالی دریاچه چیتگر و شمال اتوبان خرازی دسترسی بسیار مناسبی به منطقه ۲۲ تهران دارد.

در این پروژه در زمینی به مساحت ۲۲۵۰۰۰ متر مربع دو بلوک C و H  قرار دارند که در بلوک C  تعدا ۳۲ طبقه و در بلوک H تعداد ۴۰ طبقه قرار گرفته است.

این پروژه در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است و به دلیل نزدیکی به بیمارستان ترینا، آبشار تهران، مجتمع اداری و تجاری رزمال و … موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. واحدهای شمالی این پروژه دارای چشم انداز بسیار مناسبی است.

پروژه آبشار
پروژه آبشار

 

در کنار پروژه های مسکونی و پروژه های تجاری، برخی از پروژه ها ترکیبی از واحدهای مسکونی و تجاری هستند و معمولا واحدهای اداری در طبقات پایین تر و واحدهای اداری در طبقات بالاتر قرار گرفته اند. از جمله پروژه های ترکیبی می توان به مورد زیر اشاره نمود:

پروژه افرا

پروژه افرا یکی از پروژه های پیش فروش در چیتگر است که ترکیبی از واحدهای اداری و مسکونی است. این پروژه که متعلق به مرزبانی ناجا می باشد، دارای ۱۱ طبقه اداری و ۱۰ طبقه مسکونی است که در مجموع ۱۳۲ واحد اداری و ۱۲۰ واحد مسکونی را شامل می شود.

یکی از مزیت های این پروژه این است که آسانسور و درب ورودی واحدهای اداری از واحدهای مسکونی به صورت جداگانه تعبیه شده اند و به آسایش بیشتر واحدهای اداری و واحدهای مسکونی کمک فراوانی می کنند.

 

پروژه های تجاری در چیتگر

امروزه با افزایش آمار جمعیت در منطقه ۲۲ تهران نیاز به  پروژه های تجاری بیش از پیش احساس می شود. در این منطقه به  کلاس های آموزشی مختلف، بوتیک ها و پاساژ های شیک و مغازه های متنوع نیاز است که تمامی آنها در پروژه های تجاری قابل دسترسی هستند.

برخی از پروژه های پیش فروش تجاری در چیتگر عبارتند از:

پروژه کانتراست مال

 پروژه کانتراست مال که در قسمت جنوبی دریاچه چیتگر واقع شده است، دارای ترکیبی از واحدهای اداری و واحدهای تجاری است که در کنار یکدیگر  ۲۳ طبقه در یک بلوک را تشکیل داده اند. در این پروژه واحدهای تجاری ۳۰ متر و واحدهای اداری ۹۰ متر هستند و تعداد مجموعه واحدها  ۱۷۵ واحد می باشد.

از جمله امکانات و شرایط این پروژه می توان به  سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، اسکلت فلزی، دسترسی آسان به سایر نقاط تهران، نزدیک بودن به دریاچه چیتگر و دارا بودن آب و هوای مناسب  اشاره نمود.

پروژه کانتراست مال
پروژه کانتراست مال

پروژه رزمال

پروژه زرمال دقیقا مانند پروژه کانتراست مال مستکل از واحدهای اداری و تجاری است و مکانی مناسب برای باشگاه های ورزشی، بوتیک و مغازه و سایر مغازه هاست. در این مجتمع امکاناتی مانند پارکینگ، استخر، کارواش و … را شاهد هستیم و برخی از واحدهای آن تا کنون به مرحله بهره برداری رسیده اند.

 

کلام آخر

پروژه های پیش فروش در چیتگر در تعداد بسیار زیادی در منطقه ۲۲ تهران موجود است، اما در هنگام اعتماد به پروژه های پیش فروش باید مواردی مانند اعتبار پیش فروشنده، نوع قرارداد و … را در نظر داشت تا در آینده در دام کلاهبرداری پروژه چیتگر نیفتید. برای این منظور می توانید استعلام تعاونی سازنده را بگیرید و یا با افراد مطمئن در این زمینه مشورت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.