پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ مانند پیش فروش برج های تعاونی ساز  خریداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. در این پیش فروش برج های شخصی ساز با  قیمت مناسب تر نسبت به برج های آماده شده و قابل فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ یکی از راه های مناسب برای شخصی سازان  است که با استفاده از آن  هزینه مورد نیاز برای ساخت ملک و واحدهای آن را به دست می آورند و سپس بعد از اتمام ساخت ملک آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این مقاله به اطلاعاتی کلی در مورد پیش فروش برج شخصی ساز در منطقه ۲۲ تهران می پردازیم و شما را بیشتر با این مقوله آشنا می کنیم.

مقایسه پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ با پیش فروش برج های تعاونی ساز

پیش فروش برج های شخصی نسبت به پیش فروش برج های تعاونی ساز دارای مزایا و معایب بیشماری است که در اینجا به برخی از این مزایا و معایب اشاره می کنیم:

مزایا

پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ تهران

معایب

پیش فروش برج های شخصی در کنار دارا بودن مزایای بسیار زیاد دارای معایبی نیز هست، برای مثال:

برخی از پروژه های پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ تهران

پیش فروش برج مجلل آترا

برج آترا یکی از برج های مجلل چیتگر است که دارای امکانات بسیار زیادی است و از جمله برج های شخصی ساز به شمار می رود. در این برج ۱۷ طبقه وجود دارد و در هر طبقه ۶ واحد است که در مجموع ۷۸ واحد را تشکیل می دهند.

در این برج آپارتمان های متری ۸۷ (دوخوابه)، ٩٧ متری (دوخوابه)، ١٠٧ متری (دوخوابه)، ١٢٢ متری (دوخوابه)، ١٣٥ متری (سه خوابه)، ١٤٥ متری (سه خوابه) به پیش فروش می رسیده است که از آنجایی که تحویل این پروژه ها به سال ۹۹ بر می گشته است، هم اکنون پیش فروش آن به اتمام رسیده است، اما این پروژه یکی از برجسته ترین پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ تهران بوده است.

برج تیریتیوم

این برج یکی از برج های اطراف شهرک گلستان است که در نزدیکی دریاچه چیتگر واقع شده است. این مجتمع مسکونی دارای دسترسی مناسب به بزرگراه شهید خرازی است و به همین دلیل دسترسی بسیار مناسبی به سایر نقاط تهران دارد.

یکی از دلایل شهرن این پروژه را می توان تعیین قیمت قطعی برای پروژه عنوان نمود، یعنی در این پروژه در ابتدای امر قیمت تمام شده پروژه مشخص شده است و در صورت شرکت در پیش فروش از بابت بالاتر رفتن قیمت تمام شده نگرانی نخواهید داشت.

در ابتدای این پروژه مبلغ ۶۰ درصد از قیمت اصلی پروژه در هنگام پیش فروش اخذ می شود، سپس خریداران ۲۵ درصد مبلغ را طی اقساط از پیش تعیین شده به فروشنده می دهند و ۵ درصد از قیمت پروژه نیز در هنگام اتمام کار اخذ می شود. در پایان پروژه حدود ۱۰ درصد قیمت پروژه باقی می ماند که این قیمت نیز در هنگام سند زدن باید به فروشنده پرداخت گردد.

برج مروارید

برج مروارید یکی از برج های شخصی منطقه ۲۲ تهران است که نسبت به سایر برج ها کمی قدیمی تر است. در این پروژه متوسط متراژ واحدها ۱۲۰ متر است و قیمت واحدها نیز براساس متراژ در نظر گرفته می شود. امکانات این پروژه پارکینگ، انباری، لابی، زنگ خطر، آیفون تصویری و … است.

مهلت پیش فروش در این برج به اتمام رسیده است، اما در حال حاضر می توان امتیاز این سهام را از سهام داران قبلی خریداری نمود.

برج لبخند

برج لبخند یکی از پروژه های شخصی ساز منطقه ۲۲ تهران است که در مجاورت دریاچه چیتگر و روبروی مجتمع بزرگ ایران مال احداث شده است. این برج دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی ایت و برخی از واحدهای آن دارای دید به دریاچه هستند.

در برج لبخند حدود ۲۰ طبقه وجود دارد که ۱۴ طبقه از این ۲۰ طبقه مسکونی هستند. متراژ واحدهای موجود در این پروژه بین ۶۴ متر تا ۱۷۴ متر هستند.

پیش فروش برج های شخصی منطقه ۲۲ تهران قابل اتکاست؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت در پروژه های شخصی ساز باید به پیشینه پیش فروشنده دقت بیشتری شود و با چشم باز در این زمینه تصمیم گیری نمود، به همین دلیل در این زمینه باید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.