امروزه سرمایه گذاری در ملک و املاک یکی از پر سودترین انوع سرمایه گذاری محسوب می شود و یکی از مهم­ترین سرمایه گذاری­ها در ملک و املاک سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران است. منطقه ۲۲ به واسطه دارا بودن دسترسی مناسب به سراسر نقاط تهران، به منطقه­ای عالی برای سکونت تبدیل شده است و به همین دلیل بسیاری از خریداران مسکن، به فکر خرید زمین و یا مسکنی در این منطقه می­باشند.

در این مقاله قصد داریم بیشتر به آینده سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران بپردازیم و تمامی مزایای این سرمایه­گذاری و چالش های پیش رو در این زمینه را با هم بررسی کینم، پس اگر شما هم به فکر سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران هستید، خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نیست.

آینده سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران

به گفته کارشناسان بازار مسکن و مشاوران املاک سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ آینده روشن و درخشانی دارد. یکی از دلایل بهبود آینده این سرمایه گذاری را می­توان احداث دریاچه مصنوعی چیتگر در این منطقه عنوان نمود. بعد از احداث این دریاچه، زمین­های اطراف این منطقه کم­کم رشد و رونق مناسبی پیدا کردند و کار ساختمان سازی در منطقه ۲۲ به اوج رسید.

آینده سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران آنقدر درخشان پیشبینی می­شود که برخی از افراد حتی منازل مسکونی خود در قسمت­های مختلف شهر تهران و یا شهرستان ها را فروخته و ملکی کوچک در این منطقه خریداری می کنند، این مسئله گواه رشد چشمگیر و عالی این منطقه است.

بهترین قسمت ها برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ کجا هستند؟

منطقه ۲۲ منطقه­ای کاملا وسیع است و وسعت آن به ۶۲۰۰ کیلومتر می­رسد. بدیهی است در این منطقه از تهران مانند سایر مناطق قیمت زمین و ملک و همچنین میزان رشد و یا رکود زمین با یکدیگر متفاوت است که این موضوع یکی از چالش­های پیش رو برای هر خریداری است. برخی از بهترین نواحی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ عبارتند از:

مزایای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران دارای مزایای بسیار زیادی است، در اینجا به چند مورد از این مزایا به صورت خلاصه اشاره می کنیم:

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ چقدر است؟

پروژه های بسیار مختلفی در منطقه ۲۲ در حال احداث و بهره برداری هستند که برخی از آن­ها در بازار بورس نیز به فروش می رسند، بنابراین اگر از نظر میزان سرمایه اولیه در مضیقه هستید، بهتر است به سرمایه گذاری در این پروژه­ها فکر کنید.

در حال حاضر با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیون تومان نیز می توان در پروژه­های مختلف سرمایه گذاری نموده و از سرمایه هر چند اندک بهره برداری کرد، اما با توجه به عدم ثبات قیمت در بازار بهتر است برای اطلاع از میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای این منظور به صورت آنلاین و لحظه­ای قیمت­ها را چک کرده و یا با مشاوران کاربلد در این زمینه مشورت کنید.

آیا خرید از پیش فروش برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ سودآور است؟

بسیاری از افراد با توجه به نداشتن سرمایه اولیه مورد نیاز برای خرید مسکن، اقدام به خرید مسکن در طرح پیش فروش می­کنند. این نوع خرید دارای مزایا و معایب مختلفی است. برای مثال یکی از معایب سرمایه گذاری در این زمینه را می­توان عدم تحویل به موقع مسکن سر زمان تعیین شده عنوان نمود، اما با توجه به بیشتر بودن مزایا نسبت به معایب، به طور کلی این موضوع کاملا سودآور است.

از جمله مزایای خرید از پیش فروش می­توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.