دکتر عبدی امروز به عنوان یک کارآفرین موفق، مدیریت هلدینگ بزرگ ساختمانی  آرین سازه (با سمت مدیرعامل از سال ۱۳۸۴ تا کنون) با مجموعه ای از چند هزار نیرو استخدامی و پیمانکاری، درشرکت های طراحی، مهندسی، نظارت، کارخانجات صنعتی، برنامه های اقتصادی و تولیدی را مدیریت می نماید.

بیوگرافی دکتر مسعود عبدی

دکتر مسعود عبدی اهل خرم آباد و متولد ۳۰ شهریورماه سال ۱۳۶۲ در آن شهر می باشد.دکتر مسعود عبدی به عنوان یک کارآفرین موفق، مدیریت شرکت آرین سازه به عنوان یک هلدینگ بزرگ ساختمانی را با سمت مدیرعامل (از سال ۱۳۸۴ تا کنون) عهده دار است.

تحصیلات دکتر مسعود عبدی

وی در سال ۸۴ از رشته عمران فارغ التحصیل شد. تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در سال ۹۴ از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش در رشته سازه هیدرولیکی دریافت کرد و درنهایت در مقطع دکتری دانشگاه آزاد واحد بین الملل کیش در رشته تحصیلی مهندسی عمران و گرایش مدیریت منابع آب مشغول به تحصیل است.

فعالیتهای عمرانی در لرستان

جناب مسعود عبدی فعالیت خود را با عنوان پیمانکاری ساختمان (طی سال های ۸۴ تا ۹۲ تحت عنوان شرکت آرین سازه رابین) آغاز کرد و در شروع کار، پیمانکاری در زادگاه خود (خرم آباد) و بازسازی مناطق زلزله زده را به عهده گرفت.

فعالیتهای عمرانی در تهران

ایشان پس از موفقیت در عمران و آبادانی استان لرستان، از سال ۱۳۹۲ پیمانکاری پروژه های تهران را کلید زدند و با به سرانجام رساندن پروژه های متعدد ساختمانی در شهر تهران فعالیت خود را گسترش دادند، که با توجه به گستردگی بازار پایتخت توانستند در این پروژه ها موفقیت بیشتری کسب کنند و بدین وسیله با توسعه شهری تهران (در منطقه ۲۲) وارد بزرگترین پروژه های انبوه سازی این محدوده شوند.

دکتر مسعود عبدی برای تعاونی هایی نظیر بنیاد تعاون ناجا و تعاونی مسکن قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء که برای ساخت مسکن عمومی برای قشر متوسط مردم فعال بودند، همکاری موثر در ساخت را داشته باشند و بدینوسیله اقدام به تامین مسکن برای این عزیزان از طریق هلدینگ آرین سازه نمایند.

اشتغالزایی با تامین مسکن قشر متوسط

در نگاه پیمانکاری دغدغه اصلی تولید مسکن باکیفیت با توجه به نیاز طبقه متوسط و تولید مسکن با قیمت تمام شده منطقی برای قشر متوسط رویکرد اصلی فعالیتهای وی در مقیاس انبوه سازی بوده که در خلال آن موفق به افزایش اشتغال و کارآفرینی با اجرای پروژه های متعدد شدند. این امر باعث شد تا در طی پروژه های آبشار، یاس ۳، پدافند، پردیس شرق و گل مریم در مدت ۸ سال برای بیش ۲۰۰ نفر نیروی کار بصورت مستقیم و بیش از ۱۰۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کنند

فعالیتهای ورزشی و حضور در فوتبال

باشگاه محلی و قدیمی خیبر خرم آباد با حمایت مالی ایشان توانست به لیگ دسته اول برسد و اکنون در تلاش برای رسیدن به لیگ آزادگان است. همین موضوع موجب همراهی و همبستگی میان مردم غیور لر در مناطق مختلف کشور و افزایش محبوبیت فعالیت وی و آرین سازه در این خطه شده است، به طوری که این روزها برخی او را فرشته نجات شناسنامه فوتبال لرستان لقب می دهند.

همکاری دکتر مسعود عبدی و علی کریمی

طی یک قرارداد همکاری از سال ۹۹ و با هدف پرورش و توسعه فعالیت های ورزشی خرم آباد و همچنین برند سازی هلدینگ آرین سازه، آقای علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس به عنوان سفیر موفقیت و رشد با گروه هلدینگ آرین سازه و جناب مسعود عبدی همکاری مستمر و نزدیکی دارند.

 

انتخاب دکتر مسعود عبدی بعنوان کارآفرین برتر سال ۹۹ :

افتتاح کارخانه فولاد امیر قم توسط وزیر محترم ارشاد،استاندار قم و سایر مقامات مربوطه:

کلنگ احداث دهکده صنعتی امیر آرین سازه در خرم آباد

بازدید هیئت مدیره تعاونی پدافند از پروژه پدافند ارتش

جهت مشاهده فیلم گزارش ‌راهکار کارشناسان برای رفع چالش مسکن با حضور دکتر عبدی و دیگر کارشناسان مطرح حوزه مسکن: کلیک کنید

 

فیلم حضور دکتر مسعود عبدی در شبکه ۵

قسمت چهارم برنامه معجزه امید با محوریت فعالیت های هلدینگ آرین سازه:

 

یک پاسخ

  1. تو ۲۲ سالگی شرکت زده و پیمانکاری گرفته؟ من ۲۳ سالم بود تازه رفتم سربازی الانم با مدرک مهندسی دنبال کارگری‌ام 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.