مهلت ثبت نام پروژه چیتگر یکی از فاکتورهای اساسی است که  در هنگام نام نویسی در پروژه ها به آن توجه ویژه ای می شود. مهلت ثبت نام بسته به موارد مختلفی کمتر و یا زیادتر می شود و ممکن است با توجه به تعاونی مورد نظر مهلت ثبت نام نیز تغییر پیدا کند.

در این مقاله به مهلت ثبت نام پروژه چیتگر و فاکتورهای اساسی و تاثیرگذار روی آن اشاره می نماییم، بنابراین برای درک بهتر مهلت ثبت‌نام در هر پروژه ای بهتر است در این مقاله ما را همراهی کنید.

تاثیر تعاونی بر روی مهلت ثبت نام

تعاونیهای مختلف معمولاً مهلت های مختلفی را برای ثبت نام در پروژه خود در نظر می گیرند، دانلود مثال تعاونی نیروی  زمینی سپاه تهران معمولا مهلت کمتری برای ثبت‌نام در پروژه‌های خود در نظر می‌گیرد و در اکثر موارد پروژه ها در کمترین زمان ممکن به فروش می رسند.

اگر به دنبال به دست آوردن مهلت ثبت نام در پروژه ها هستید، بهتر است تعاونی سازنده پروژه را در نظر بگیرید.

قبول یا رد خریداران

تمامی افرادی که برای پیش خرید به تعاونی ها روی می آورند، از نظر تعاونی و سیاست‌های آن قابل قبول نمی باشند و تعاونی حق دارد و برخی از افرادی که برای پیش خرید می آیند، خدمتی ارائه نکند.

یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی مهلت ثبت نام  پروژه چیتگر نیز تایید و یا عدم تایید خریداران از سوی تعاونی می باشد. هرچه افرادی که برای ثبت‌نام به تعاونی می آیند، از نظر تعاونی مطمئن تر باشند، مهلت ‌ثبت نام زودتر به پایان می رسد و تمامی املاک به پیش فروش می رسند.

قیمت پروژه در دست احداث

یکی از عوامل موثر بر روی مهلت ثبت نام پروژه چیتگر را می توان قیمت‌ پروژه های مختلف دانست. تمامی پروژه ها در تعاونی های مختلف دارای اندازه یکسان نیستند و پروژه ها در دریاچه چیتگر ممکن است از ۶۰ متر تا ۲۷۰ متر ادامه داشته باشند‌.

بدیهی است هرچه اندازه پروژه های مورد نظر بزرگتر باشد، افراد کمتری توان مالی پرداخت هزینه های پروژه را خواهند داشت و به همین دلیل زمان بیشتری برای  ثبت نام افراد در نظر گرفته می شود.

میزان تقاضا

در بازه های زمانی خاص میزان تقاضا برای مشارکت در پروژه های دریاچه چیتگر تغییر چشمگیری پیدا می کند،  برای مثال امروزه  بیش از بیش به سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و پروژه چیتگر پرداخته می شود و همین موضوع باعث شده است میزان تقاضا در این منطقه بیشتر شود.

بدیهی است که اگر  میزان تقاضا برای منزل مسکونی در منطقه بیشتر شود، پروژه های مورد نظر در این منطقه خیلی سریعتر به فروش می رسند و مهلت ثبت نام کمتری برای آنها در نظر گرفته می شود.

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر در هریک از تعاونی ها

مهلت ثبت نام در تعاونی مسکن ارتش تهران

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر در تعاونی مسکن ارتش تهران  در تیرماه سال ۱۳۹۹ به پایان رسید، اما بعد از مدتی تعاونی تصمیم گرفت مهلت ثبت نام در این پروژه را برای ۱۵ روز دیگر  تمدید کند.

از مرداد ماه سال ۱۳۹۹ تاکنون ثبت نام جدیدی برای پروژه های تعاونی ارتش در نظر گرفته نشده است و با توجه به اینکه اکثر خانه های ساخته شده توسط این تعاونی در اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۴۰۰ در اختیار افراد قرار گرفتند، در حال حاضر باید به دنبال مهلت ثبت نام جدید برای پروژه‌های جدید تعاونی مسکن ارتش بود.

مهلت ثبت نام در تعاونی مسکن سپاه تهران

تعاونی مسکن سپاه تهران یکی دیگر از تعاونی های پر کار برای احداث آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران و در اطراف دریاچه چیتگر است. پروژه های ساخته شده توسط این تعاونی به دلیل تنوع در متراژ مورد استقبال مشتریان قرار گرفته‌اند و  هر مشتری می تواند با توجه به توان مالی خود  پروژه های مختلف را انتخاب نماید.

در حال حاضر مهلت ثبت نام در پروژه های تعاونی مسکن سپاه نیز به پایان رسیده است و اولویت این تعاونی این است که کسانی که در سال  ۹۹ ثبت نام کرده اند را در پهنه e دریاچه چیتگر ساماندهی کند. به همین دلیل هنوز خبر قطعی مبنی بر ثبت نام و یا عدم ثبت نام مجدد در پروژه های تعاونی مسکن سپاه در سال ۱۴۰۰  در دست نیست، اما احتمال ۷۰ درصدی برای ثبت نام مجدد پیش خریداران وجود دارد.

مهلت ثبت نام در سایر تعاونی ها

در سایر تعاونی ها مهلت ثبت نام پروژه چیتگر اندکی بیشتر است، برای مثال بسیاری از تعاونی ها امروزه به بحث پیش فروش و یا فروش مسکن مشغولند که می توانید در هر زمانی که اراده کیند، پروژه را از پیش فروشنده خریداری نمایید.

در ثبت نام از سایر تعاونی ها باید از نام آشنا و شهرت تعاونی مطمئن شوید تا امکان کلاهبرداری در پروژه به صفر برسد. برای مثال امروزه پروژه ستین یکی از پروژه های شناخته شده در املاک تعاونی ساز است که خریداران بسیاری زیادی را به خود اختصاص داده است، زیرا هم اعتبار پروژه و هم اعتبار تعاونی بسیار بالاست. پذیره نویسی در این پروژه هم اکنون امکان پذیر است و می توانید به راحتی در پروژه ثبت نام کنید.

مهلت ثبت نام در پروژه های شخصی ساز

در پروژه های شخصی ساز معمولاً مهلت بیشتری برای ثبت نام در نظر گرفته می شود، زیرا این پروژه ها  معمولاً متراژ بالاتری داشته و قیمت تمام شده آنها نیز بالاتر در می آید.

روش های شخصی ساز همواره  ثبت نام پیش خریداران مشغول هستند، اما یکی از مواردی که در این زمینه باید آن را در نظر گرفت، این است که باید کاملاً مراقب باشیم  مهندس شخصی ساز و یا تعاونی های شخصی ساز از شهرت خوبی در میان مردم برخوردار باشند و در هنگام خرید از تعاونی شخصی ساز به دقت بیشتری نیاز است.

با کمی تحقیق می توانید پروژه های شخصی سازی که در حال حاضر در اطراف دریاچه چیتگر وجود دارند را  شناسایی نموده و سپس اقدام به پیش خرید نمایید.

اطلاع از مهلت دقیق ثبت نام پروژه چیتگر

با تمامی اطلاعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته شد، بسیاری از افراد به دنبال یافتن محل دقیق ثبت نام در پروژه چیتگر هستند و سوالی که ذهن آنها را درگیر نموده است این است که چگونه به محل دقیق ثبت نام در پروژه چیتگر در زمان های مختلف دسترسی داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت یکی از بهترین راه ها برای  فهمیدن مهلت ثبت نام در پروژه چیتگر، مراجعه به  سایت اصلی در این زمینه است. امروزه سایت های  تعاونی سپاه و تعاونی ارتش همواره  مهلت ثبت نام در پروژه چیتگر را در سایت اینترنتی خود قرار می دهند و با مراجعه به این سایت ها می توانید از مهلت درخواست ثبت نام مطلع شوید، همچنین این سایت ها دارای  قابلیت پرسش و پاسخ هستند که می توانید سوالات خود را عنوان نموده و به پاسخ‌های درخور دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.