پروژه چیتگر پهنه c مانند پروژه های پهنه e توسط تعاونی مسکن ارتش تهران در مرحله ساخت قرار گرفته اند. بعد از پرداختن به پروژه چیتگر پهنه e و اشاره به این موضوع که  اکثر املاک موجود در این پهنه به صورت سهامی به فروش می رسند، بسیاری از افراد به دنبال خرید امتیاز چیتگر هستند و با توجه به فروش پروژه چیتگر پهنه c به صورت امتیازی، خرید ملک در این منطقه را ترجیح می دهند.

پهنه c دریاچه چیتگر  نسبت به پهنه e دارای قدمت بیشتری می باشد و  بسیاری از املاک موجود در این منطقه احداث گردیده اند و یا در مراحل آخر ساخت هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با پروژه چیتگر پهنه c آشنا کنیم، بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و یا خرید ملک در این منطقه هستید، خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نیست.

برج های پروژه چیتگر پهنه c

در پروژه چیتگر پهنه c به صورت کلی ۸ برج قرار دارد که ۴ عدد از آن ها توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، دو عدد توسط نیروی هوایی و دو عدد توسط نیروی دریایی احداث گردیده اند. در این قسمت از مقاله به اطلاعاتی در این باره می پردازیم:

برج های چهارگانه نزاجا

یکی از مهم‌ترین پروژه چیتگر پهنه c برج های چهارگانه نزاجا هستند که همانطور که از نامشان پیداست، توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی احداث گردیده اند و هم اکنون سه برج از این برج های چهارگانه پیشرفت خوبی داشته اند و در زمانی نه چندان دور به مرحله بهره برداری خواهند رسید و کار برج چهارم نیز همزمان شروع خواهد شد. در این برج های چهارگانه خانه ها با متراژهای متفاوتی در اختیار خریداران قرار می گیرند که از متراژ ۹۳ متر تک خوابه، تا ۱۳۵ متر سه خوابه را شامل می شوند.

اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به این پروژه چیتگر پهنه c بپردازیم، برج اول از این چهار مجموعه برج تا پایان سال ۱۴۰۱ به مرحله بهره برداری خواهید رسید، زمان تحویل برج دوم سال ۱۴۰۲ و برج سوم ۱۴۰۳ خواهد بود. در مورد برج چهارم از این برج ها هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما طبق پیشبینی های انجام شده به احتمال قوی این برج نیز تا سال ۱۴۰۴ یا ۱۴۰۵ به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

این برج مجلل چیتگر به دلیل قرار گیری در قسمت غربی دریاچه چیتگر و قسمت جنوبی پارک ملی گیاهشناسی دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی است که همین موقعیت مکانی مناسب دسترسی این برج ها را به ایستگاه های انوبوس و مترو بهتر می کند، همچنین قرارگیری در نزدیکی دریاچه باعث آب و هوای مطبوع در اطراف برج می شود.

برج های چهارگانه نزاجا

برج دوقلوی مرجان

این برج که توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران احداث گردیده است، دارای واحدهای کوچک تری نسبت به برج های چهارگانه نزاجاست. متراژ واحدهای این برج بین ۷۰ تا ۱۵۰ متر مربع می باشد و به همین دلیل افرادی که توان مالی کمتری دارند، می توانند در این برج سرمایه گذاری نمایند.

برج دوقلوی مرجان هم اکنون در مرحله سقف و گچکاری قرار دارد و طبق پیشبینی های انجام شده در اواخر سال ۱۴۰۰ و یا اوایل سال ۱۴۰۱ تکمیل گردیده و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

یکی از مزایای برج دوقلوی مرجان این است که این برج دارای سیستم هوشمند است، همچنین در برابر زلزله مقاوم بوده و به راحتی فرو نمی ریزد. به صورت کلی به دلیل استفاده از سازه فلزی در بدنه این برج مقاومت آن بالاتر رفته است و می توان این برج را اولین برج بدنه فلزی در ایران و حتی در خاورمیانه دانست.

برج مرجان

برج دوقلوی h2

این برج که به همت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران احداث شده است، هم اکنون در پهنه c دریاچه چیتگر نسبت به برج های نام برده شده در بالا گمنام است، اما این پروژه نیز از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار می باشد.

طبق قول های دادخ شده توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این برج در سال ۱۴۰۰ به دست خریداران می رسد و تمامی مراحل از جمله مراحل نازک کاری به صورت کامل تکمیل می گردد.

برج دوقلوی h2 در ۲۹ طبقه احداث گردیده است که در هر طبقه تعداد ۱۴ واحد قرار دارند. متراژ واحدهای موجود در این برج از ۷۴ متر تا ۱۵۴ متر است.

برج دوقلوی h2

قیمت پروژه چیتگر پهنه c

با توجه به تلاش های بی وقفه تعاونی مسکن ارتش تهران  قیمت پروژه های موجود در این تعاونی از ابتدای امر به صورت قیم قطعی در اختیار خریداران قرار گرفتند، به صورت کلی می توان گفت از آنجایی که پیش فروش این پروژه به اتمام رسیده است، قیمت برخی از پروژه ها عبارتند از:

در مورد قیمت پروژه چیتگر پهنه c دقت به این مسئله الزامی است که با توجه به تورم و عدم ثبات قیمت ها، قیمت های ذکر شده در بالا نیز قابل استناد نمی باشند و ممکن است طی ماه های آینده تغییرات چشمگیری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.