در اطراف دریاچه چیتگر  تعداد بسیار زیادی آپارتمان و برج احداث شده اند که هر یک  دارای موقعیت مکانی و  مزایا و معایب مخصوص به خود هستند، در این میان بهترین برج چیتگر با دارا بودن موقعیت مکانی بسیار مناسب و امتیازات ویژه مشتریان بیشتری را به خود جذب می نماید.

بهترین برج  در این منطقه دارای مزایایی است که آن را  از سایر آپارتمانها و برج ها متمایز می سازد. اگر به دنبال خرید برج در چیتگر هستید، به شما پیشنهاد می کنیم بهترین برج چیتگر را با توجه به  موارد زیر انتخاب کنید‌‌.

امکانات داخل منزل

یکی از مواردی که در هنگام خرید برج حتماً باید به آن دقت شود، امکانات داخلی منازل در این برج ها است‌. بهترین برج ها در داخل هر واحد دارای سیستم گرمایش از کف، سیستم شوتینگ زباله، کابینت ام دی اف با کیفیت، شیرآلات درجه یک و غیره می باشند که هر یک به پرفروش تر شدن برج کمک فراوانی می کنند.

امکانات داخلی منازل شرایط را برای ساکنان برج راحت تر می کنند، همچنین برج باید در هر طبقه دارای فوم هایی باشد که سر و صدا را به صورت کامل مهار نمایند و از ایجاد مزاحمت افراد برای یکدیگر جلوگیری نمایند. یکی از پروژه هایی که در این زمینه پیشرفت چشمگیری از خود نشان داده است، پروژه ستین است که هم اکنون در پیش خرید قابلیت خریداری دارد. برای اطلاع از امکانات پروژه ستین به سایت ما بروید.

امکانات کلی برج

بهترین برج چیتگر دارای امکانات بسیار زیادی می باشد از جمله این امکانات می توان به پارکینگ مهمان، انباری آسانسور خشکشویی مهدکودک و غیره اشاره نمود که به عنوان امتیازی برای این برج ها به شمار می روند.

هرچه تعداد امکانات کلی برج بیشتر باشد، برج بهتر است و کیفیت بالاتری دارد و قیمت آن نیز به مراتب افزایش پیدا می کند.

بهترین برج چیتگر از نظر منظره

در برخی از موارد یکی از  مهم ترین مسائلی که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند، ویو و یا منظره برج است.  معمولاً برج هایی که دارای مناظر بهتری هستند،  مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

در اطراف دریاچه چیتگر برج هایی که منظره آنها رو به دریاچه و یا پارک جنگلی چیتگر باز می شود به عنوان بهترین برج ها به شمار می روند و به دلیل دارا بودن فضای لطیف و جاذبه بالا، مشتریان بسیار زیادی دارند.

منظره دریاچه چیتگر
منظره بهترین برج های چیتگر

کیفیت مصالح

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی کیفیت برج های چیتگر را می توان کیفیت مصالح بکار رفته در آنها دانست. تعاونی ها و یا افرادی که در مناطق مختلف شناخته شده تر هستند، معمولاً برج های با کیفیت بالاتر در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در اکثر موارد برج های مجلل چیتگر که به عنوان بهترین برج ها در این منطقه به شمار می‌روند توسط  مهندسان شخصی ساز احداث گردیده و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

موقعیت مکانی

برج هایی که در نزدیک ترین فاصله به دریاچه چیتگر هستند، معمولاً مجلل تر هستند و  کیفیت بهتر و بالاتری نیز دارند.‌ برای مثال، موقعیت مکانی پروژه ستن آن را به پروژه ای عالی تبدیل کرده است که خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

به صورت معمول بهترین برج های چیتگر از نظر مکان قرار گیری در نزدیکی  قسمت غربی دریاچه چیتگر قرار گرفته اند، زیرا در این قسمت دسترسی به اتوبان آزادگان بسیار بهتر است و همچنین مناظر طبیعی در اطراف این قسمت بیشتر بوده که  به بهتر شدن فضا در برج چیتگر کمک می کند.

نزدیکی به سوپرمارکت و فروشگاه ها

یکی از مواردی که با استفاده از آن می توانید بهترین برج چیتگر را شناسایی کنید، میزان دسترسی این مرکز به سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای اطراف است.

منطقه چیتگر یکی از مناطق تازه تاسیس استان تهران به شمار می رود و به همین دلیل تعداد فروشگاه های زنجیره ای موجود در این مرکز زیاد نیست، به همین دلیل در این منطقه برجی مناسب و با کیفیت است که بهترین میزان دسترسی به سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای اطراف را داشته باشد.

شرایط آب و هوایی

یکی دیگر از مسائل تاثیرگذار بر روی برج های چیتگر شرایط آب و هوایی در این منطقه می باشد برج هایی که به دریاچه نزدیک تر هستند و معمولا آب و هوای خنک تری دارند و در فصل تابستان میزان گرمای کمتری را تجربه می کنند.

برخی از برج ها در قسمت‌های شمالی  دریاچه چیتگر قرار گرفته اند و آب و هوای کوهپایه ای دارند که به خنک تر شدن و مطبوع تر شدن فضا کمک فراوانی می کند. به همین دلیل از نظر شرایط آب و هوایی بهترین برج چیتگر در قسمت های  شمالی آن واقع شده است.

نزدیکی به مدارس

مدارس دولتی مانند سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای  در منطقه چیتگر زیاد نیستند و به همین دلیل  یکی از معیارهای انتخاب بهترین برج چیتگر میزان دسترسی آن به مدارس دولتی است.

امروزه مدارس غیرانتفاعی بسیار زیادی در اطراف برج چیتگر  وجود دارند، اما  با توجه به برتری مدارس دولتی نسبت به مدارس غیر انتفاعی می توان گفت برج چیتگر باید در نزدیکی مدارس دولتی واقع شده باشد و یا دسترسی از آن به مدارس دولتی راحت باشد.

چگونه برج خوب را در اطراف منطقه چیتگر شناسایی کنیم؟

امروزه فروش و یا پیش فروش آپارتمان در چیتگر به بالاترین میزان خود رسیده است، اما بسیاری از افراد به دنبال شناسایی بهترین برج چیتگر و خرید آن هستند. برای این منظور بهتر است به موارد زیر دقت شود:

قیمت بهترین برج چیتگر

بدیهی است که اگر به دنبال دستیابی به بهترین ملک و مسکن هستید، باید قیمت بالاتری نیز برای آن پرداخت نمایید. قیمت بهترین برج چیتگر به عوامل مختلف و گوناگونی بستگی دارد اما به صورت کلی می‌توان گفت ممکن است قیمت یک متر از بهترین برج به حدود ۷۰ میلیون نیز برسد که رقم قابل توجهی است.

با توجه به تمامی این موارد اگر  توان مالی خرید ملک در بهترین برج را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم این موقعیت را از دست ندهید، زیرا  با توجه به آینده درخشان منطقه ۲۲ تهران در صورت از دست دادن موقعیت فرصت سرمایه گذاری در مکانی سودمند را از دست خواهید داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *