معرفی شرکت آرین سازه

شرکت آرین سازه در سال ۱۳۸۴ با اعتماد مؤسسین و مدیران شرکت به حضور نیروهای متخصص و متعهد، در قالب مجموعه ای توانمند و در جهت تاثیرگذاری مثبت در عرصه عمران و صنعت کشورمان ایران تاسیس گردید.
ساخت صدها هزار متر مربع ابنیه پروژه های اداری، درمانی، ورزشی، مسکونی و آموزشی در بیش از ۱۴ سال فعالیت شرکت آرین سازه، نشان از توان بالای فنی و مالی این مجموعه دارد.
آرین سازه، همواره در حال تحقیق و توسعه ، ارتقا توان فنی و نیروی انسانی متعهد و تجهیزاتی خود در زمینه های اجرایی بوده است . حاصل همه موارد فوق اخذ رتبه ۱ در رشته ابنیه، رتبه ۳ تاسیسات و تجهیزات و رتبه ۵ آب و راه، از سازمان برنامه و بودجه کشور و پایه یک حقوقی انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی، توسط این شرکت بوده است.

پروژه های در حال ساخت شرکت شامل پروژه های پدافند هوایی ارتش ،پروژه ی افرا و پروژه ی آبشار می باشد و پروژه ی گل مریم نیز پروژه ی تکمیل شده ی هولدینگ آرین سازه است.

معرفی مالک شرکت دکتر مسعود عبدی:

دکتر عبدی یک کارآفرین موفق است و مدیریت هولدینگ آرین سازه را بر عهده دارد.
در مورد بیوگرافی دکتر عبدی باید گفت که وی اهل خرم آباد است و در سال ۱۳۶۲ متولد شده است و هم اکنون در مقطع دکتری دانشگاه آزاد واحد بین المل کیش در حال تحصیل است.
ایشان بعد از تجارب موفق در استان لرستان از سال ۱۳۹۲ پیمانکاری پروژه های شهر تهران را آغاز کردند و با به انجام رساندن این پروژه ها با توجه به گستردگی بازار پایتخت به بزرگ ترین پروژه های در حال توسعه ی منطقه ی ۲۲ وارد شدند.دکتر مسعود عبدی توانسته اند برای تعاونی هایی نظیر بنیاد تعاون ناجا و تعاونی مسکن قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء که برای ساخت مسکن عمومی برای قشر متوسط مردم فعال بودند، همکاری موثر در ساخت داشته اند..

ایشان همچنین فعالیت در ورزش را برای نجات فوتبال لرستان و باشگاه قدیمی و ریشه دار خیبر خرم آباد آغاز کردند و با کمک های مالی این تیم را به دسته ی اول فوتبال کشور رساندند.

دکتر عبدی سال ۱۳۹۹ به عنوان کار آفرین برتر کشور انتخاب گردید.

 

ایشان ارتباط بسیار تنگاتنگی با بازیکنان باشگاه پرسپولیس دارد و به نوعی می توان گفت که دکتر عبدی هوادار پرسپولیس است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.