پروژه بیسموت چیتگر

جهت تماس با کارگزاری رسمی پروژه بیسموت چیتگر می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

پروژه بیسموت چیتگر به تازگی و توسط تعاونی مسکن ایثارگران غرب در منطقه 22 تهران و با کاربری تجاری-اداری (home office) کلید خورده است. زمین این پروژه در ضلع شمالی دریاچه چیتگر، رینگ اصلی بلوار چهار باغ واقع شده و دارای مساحتی برابر با 4384 مترمربع می باشد که با پلاک ثبتی 8/1960، سند تک برگ و دستور نقشه به شماره 220018016 توسط تعاونی مسکن سازان ایثار خریداری شده است. لازم به ذکر است طراحی پروژه لوکس تجاری-اداری بیسموت بر عهده معمار برجسته کشورمان فرزاد دلیری می باشد.

مشخصات پروژه بیسموت

اسم سازنده: شرکت تعاونی مسکن ایثارگران غرب
اسم تعاونی: تعاونی مسکن ایثارگران غرب
کاربری پروژه: تجاری-اداری (home office)
تعداد طبقات: 27 طبقه
متراژ واحد ها: متراژ واحد های تجاری 27 و واحد های اداری 75 متر مربع
مساحت کاربری اداری (home office): 20000 مترمربع
مساحت کاربری تجاری: 6000 متر مربع
مساحت کل زمین: 4384 مترمربع
موقعیت مکانی پروژه: ضلع شمالی دریاچه چیتگر، رینگ اصلی بلوار چهار باغ
مهندس طراح پروژه: فرزاد دلیری معمار برجسته کشورمان
مهندس کنترل طراحی سازه: دکتر میرقادری از اساتید برتر دانشگاه تهران
زمان شروع پروژه: 01/02/1401
توضیحات: 8 طبقه منفی در این برج به پارکینگ و انباری اختصاص داده شده است و قرار بر این است که توسط چندین صنف خاص و برندینگ مورد بهره برداری قرار بگیرد. طبقات همکف، اول و دوم کاربری تجاری و 18 طبقه از برج کاربری اداری دارد و طراحی آن به صورت home office انجام خواهد گرفت.

بیسموت چیتگر

پلان های پروژه

امکانات پروژه بیسموت

 1. در این پروژه واحد های اداری 75 مترمربع هستند که 20 متر مستر و ستینگ روم خواهند داشت.
 2. پارکینگ و انباری
 3. سالن اجتماعات
 4. سالن کنفرانس
 5. سالن ورزشی
 6. استخر و سونا
 7. مهدکودک
 8. بخش های خدماتی
 9. هتلینگ
 10. وجود آسانسور و ورودی جدا برای مدیران و مالکین

موقعیت مکانی پروژه بیسموت

آدرس پروژه

پروژه بیسموت در ضلع شمالی دریاچه چیتگر، رینگ اصلی بلوار چهار باغ واقع شده است.

دسترسی به جاده های اصلی

جاده ها و مسیرهای اصلی در اطراف پروژه عبارت اند از: بزرگراه شهید همت- بزرگراه شهید خرازی- اتوبان شهیدهمدانی - آزادراه تهران کرج

مراکز مهم رفاهی-گردشگری اطراف

اماکن تجاری-گردشگری اطراف پروژه عبارت اند از: بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و...

دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی

نزدیک ترین خطوط مترو به بیسموت مترو وردآورد و چیتگر می باشد.

مراکز مهم اطراف پروژه بیسموت

مراکز درمانی

درمانگاه ها: درمانگاه شبانه روزی دکتر تختی، ساختمان پزشکان مهر، درمانگاه شهرداری و.. بیمارستان ها: بیمارستان مغز و اعصاب دکتر مجید سمیعی، بیمارستان تات، بیمارستان تریتا، بیمارستان خیریه صاحب کوثر و...

مراکز خرید و تجاری

مجتمع  ایران مال: با کاربری های تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی. مجتمع رزمال: با کاربری های متنوع از جمله اداری، تجاری و تفریحی ورزشی. مجتمع خلیج فارس: با کاربری های  تجاری، تفریحی و توریستی و اقامتی.

مراکز ورزشی

باشگاه پاورجیم: واقع در غرب دریاچه چیتگر، شهرک چیتگر، برج پامچال ۳ مجموعه ورزشی چیتگر: واقع در جاده مخصوص کرج-کیلومتر 14 - خیابان 47 باشگاه ورزشی جهان: واقع در همت غرب-غرب دریاچه شهدای خلیج فارس-شهرک سرو آزاد-خیابان شهید گودرزی

مراکز فرهنگی

فرهنگسرای طبرستان: واقع در بلوار امیرکبیر - چهارراه گلها - نبش خیابان گلبرگ خانه فرهنگ امیرکبیر: واقع در شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، انتهای بلوار هاشم زاده نبش قائم یازدهم پلاک ۸۴ مجتمع فرهنگی چیتگر: واقع در نرسیده به عوارضی بلوار کوهک

تعاونی پروژه بیسموت

شرکت تعاونی مسکن ایثارگران غرب (تعاونی مسکن سازان ایثار) سازنده و تعاونی پروژه تجاری-اداری (home office) بیسموت در منطقه 21 تهران می باشد.
این شرکت در سال 1373 با شماره ثبت 109468 و با هدف خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران وآزادگان و به منظور خانه دار کردن ایشان اقدام به اجرای پروژه های عمرانی و راه اندازی کارخانه های شن و ماسه، بتن و اسکلت و نما نمود و با اخذ دستور نقشه 1200 واحد مسکونی گام مهمی برای کمک به بالا بردن توان مالی و معیشتی ایثارگران و همچنین سایر اقشار جامعه برداشته است.

تعاونی مسکن سازان ایثار یک کارخانه تولید بتن و قطعات بتنی نیز دارد که در شهرک صنعتی شهر خرم آباد واقع شده است.

خدمات و تولیدات این شرکت:

 1. تولید بتن آماده
 2. تولید و اجرای تیرچه بتنی و فلزی
 3. تولید انواع تیر برق بتنی
 4. تولید دیوارهای پیش ساخته بتنی
 5. اجرای خط پست kv ۶۳سر پل ذهاب به کرمانشاه
 6. فروش تیر برق و اجرای خط برق بزرگراه خرم آباد-پل زال
 7. ساخت مجتمع مسکونی علوی واقع در خیابان علوی خرم آباد
 8. اجرای ده ها پروژه ساختمانی در سطح کشور
 9. اجرای پروژه های بلندمرتبه۸۱۲ واحدی شهید خرازی و ۹۰۰ واحدی زیتون توسط مدیران این شرکت

این تعاونی 2 قطعه زمین به مساحت 40100 و 45000 متر مربع در منطقه 2 تهران و به ارزش 4000 میلیار تومان دارد که در کنار کارخانه بتن و دیگر سرمایه های مالی این شرکت نشان دهنده توان بالای مالی در پیشبرد اهداف و عمل به تعهدات و اجرای پروژه های عمرانی این شرکت است.
لازم به ذکر است که تعاونی مسکن سازان ایثار خود زیر مجموعه هلدینگ ایثار است که با سرمایه 3500 میلیارد تومان و شرکت های زیرمجموعه آبادگران شهر، اورآسیا، مسکن سازان ایثار و… از قدرت مالی بالایی برخوردار است.

نحوه ثبت نام و پذیره نویسی پروژه بیسموت

خریداران یا سرمایه گذاران برای ثبت نام و خرید پروژه بیسموت می بایست فقط به دفتر فروش مرکزی پروژه که آدرس آن در همین سایت ذکر شده مراجعه نمایند. در غیر اینصورت تعاونی هیچگونه مسئولیتی در قبال سواستفاده افراد ندارد. پس از کسب اطلاعات کافی از مفاد قرارداد دردفترچه، روند ساخت پروژه و شرایط پرداخت نسبت به ثبت نام و شرکت در پذیره نویسی اقدام به ثبت نام کنند

قیمت هر سهم پروژه بیسموت

هر سهم در پروژه بیسموت شامل 3 متر اداری (home office) و یک متر تجاری به قیمت 130 میلیون تومان می  باشد که این قیمت تا تاریخ 1400/12/15 اعتبار دارد.

بیسموت چیتگر

شرایط پرداخت پروژه بیسموت چیتگر

 • سرمایه گذاران موظف هستند 50% مبلغ خرید را در زمان پذیره نویسی و صدور کارتکس، 25% آن را پس از 2 ماه و 25% دیگر را بعد از 4 ماه پرداخت نمایند.
 • پذيره نويسي به صورت سهام بوده كه سرمايه گذار متناسب با توان مالي در خريد اقدام مي نمايد.
 • مبلغ واريزي اوليه براي خريد زمين، تراكم و پروانه مي باشد و هزينه ساخت بعد از شروع عمليات ساختماني، طراحي نهايي نقشه ها، اخذ پروانه و شروع به كار پروژه برآورد گرديده و در اقساط ٤٠ ماهه و به صورت کامل دريافت مي گردد.
بیسموت چیتگر

نکاتی که در هنگام خرید پروژه بیسموت باید به آن توجه شود

 1. در صورتي كه متقاضي اقدام به واريز مبلغ خريد سهام نموده باشد و براي تكميل فيش واريزي و تكميل اسناد مربوطه در تعاوني اقدام ننمايد , پس از مهلت اشاره شده در بند ٧-٤ مبلغ در صورت مشخص شدن واريز كننده , مبلغ واريز شده به حساب فرد عودت مي گردد.
 2. كليه واريزي ها فقط به شماره حساب ٠١٦٣١٠١٠٠١٧١٥١٤ و يا شماره شباء ٣٨٠٥٢٠٠٠٠٠١٦٣١٠١٠٠١٧١٥١٤٧ IR به نام شركت تعاوني مسكن سازان ايثار حكمت توانا ماندگار نزد بانك سپه شعبه ميرداماد كد ١٥٠٦٠٦٨ انجام ميشود.
 3. در صورت واريز وجه به حسابهاي غير از حساب مورد اشاره و اعلامي تعاوني هيچگونه مسئوليتي در واگذاري سهام و عودت مبلغ واريزي ندارد.
 4. زمان پذيره نويسي با قيمت هاي فوق تا 1400/12/15 مي باشد كه با توجه به نسبت پيشرفت امور اداري و اجرايي قيمت هاي فوق بعد از تاريخ اعلامي افزايش مي يابد كه قيمتهاي جديد مطابق آن توسط تعاوني ابلاغ مي گردد.
 5. خريداران مي بايست طبق دستور العمل تعاوني و بر اساس اهداف فوق سهام خود را مورد بهرهبرداري قرار دهند و با قيمت روز واگذار نمايند .
 6. هرگونه نقل و انتقال اوراق سهام صرفاً و فقط از طريق دفتر تعاوني وکارگزاری های مورد تأیید تعاونی مثل ملک استار انجام مي پذيرد.

پیشرفت و آینده پروژه بیسموت چیتگر

با توجه به قيمت هاي در حال حاضر منطقه و لوكيشن ويژه پروژه كه در ضلع شمالي رينگ اصلي درياچه چيتگر و در نزدیکی مراکز مهم تجاری-تفریحی-گردشگری چون ایران مال، بام لند ومجموعه هزارو یک شهر قرار گرفته است، آینده رو به رشد و پیشرفت چمگیری در انتظار هوم آفیس بیسموت بوده و پیش بینی می شود در پايان پروژه ارزش هر سهم به حدوداً ٤٠٠ ميليون تومان برسد.

زمان شروع پروژه بیسموت چیتگر

در تاریخ 01/02/1401 این پروژه شروع به کار خواهد کرد.

سرمایه گذاری امن در پروژه بیسموت چیتگر

با توجه به رزومه ی درخشان شرکت سازنده ی بیسموت (تعاونی مسکن ایثار) در ساخت واجرای پروژه های موفق و تحویل بیش از 3500 واحد اداری، تجاری و مسکونی و همچنین دارا بودن کارخانجات شن و ماسه، بتن، اسکلت و نما و.. که نشان از توان و قدرت مالی شرکت در ساخت و پشتیبانی از برج های در حال ساخت است به راحتی  می توان نتیجه گرفت پروژه هوم آفیس بیسموت که توسط این تعاونی در حال ساخت است گزینه ای عالی و قابل اعتماد برای سرمایه گذاری محسوب می شود و با توجه به آینده ی منطقه و پروژه های بزرگی که در اطراف آن وجود دارد سود چشمگیری را برای سرمایه گذاران به ارمغان خواهد آورد.

علاوه بر این خریداران می توانند برای ورود به پروژه و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام، خرید سهم و نحوه پرداختی ها با مشاوران ما در کارگزاری ملک استار (کارگزاری رسمی پروژه بیسموت) تماس حاصل نمایند.

راه های ارتباطی

شماره تماس

09120739534

پروژه‌ها
ساخت برترین‌ها

پرفروش‌ترین پروژه‌های ملک استار

‫0/5 ‫(0 نظر)